Zajęcia nr 8

  

Zajęcia nr 8 z 23 stycznia 2021

Zapraszamy na kolejne zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Hasło do zajęć nr 8 jest takie samo jako do zajęć nr 7. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba wpisać ręcznie (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

 

Biologia zajęcia nr 8: biologia rozrodu i rozwoju

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Chemia nr 8: Teorie kwasów i zasad. Równowagi w wodnych roztworach elektrolitów.
Odczyn roztworu.

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka zajęcia nr 8. Funkcje trygonometryczne.

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Materiały do pobrania

Chemia nr 8: Teorie kwasów i zasad. Równowagi w wodnych roztworach elektrolitów.
Odczyn roztworu.

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 8: biologia rozrodu i rozwoju

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka zajęcia nr 8. Funkcje trygonometryczne.

Wpisz hasło celem pobrania materiałów