Zajęcia nr 5

  

Zajęcia nr 5 z 5 grudnia 2020

Zapraszamy na kolejne zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 5, fizjologia część druga

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Chemia nr 5: Budowa cząsteczki. Wiązania chemiczne.

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. 

Wiązania chemiczne

Budowa cząsteczki

Zadania

Matematyka zajęcia nr 5. Planimetria. 

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Materiały do pobrania

Chemia nr 5: Budowa cząsteczki. Wiązania chemiczne.

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 5: fizjologia część druga

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów 

Matematyka zajęcia nr 5. Planimetria.

Wpisz hasło celem pobrania materiałów