Zajęcia nr 4

  

Zajęcia nr 4 z 21 listopada 2020

W czasie gdy placówki edukacyjne są zamknięte uczestników kursu zapraszamy na zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Hasło do zajęć nr 4 jest takie samo jako do zajęć nr 3. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 4, fizjologia część pierwsza

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Chemia nr 4: Budowa atomu. Stechiometria. Mol. Prawa gazowe.

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. 

Budowa atomu

Stechimetria

Zadania

Matematyka zajęcia nr 4. Funkcja kwadratowa (kontynuacja). Wybrane zagadnienia analizy matematycznej.

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. 

Materiały do pobrania

Chemia nr 4: Budowa atomu. Stechiometria. Mol. Prawa gazowe.

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 4: fizjologia część pierwsza

Fizjologię będziemy kontynuować na zajęciach nr 5. Wtedy też udostępnimy odpowiedzi do zadań. Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów 

Matematyka zajęcia nr 4. Funkcja kwadratowa (kontynuacja). Wybrane zagadnienia analizy matematycznej.

Wpisz hasło celem pobrania materiałów