Zajęcia nr 3

  

Zajęcia nr 3 z 7 listopada 2020

W czasie gdy placówki edukacyjne są zamknięte uczestników kursu zapraszamy na zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Hasło do zajęć nr 3 jest inne niż do zajęć nr 2. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładac nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 3, bioróżnorodność

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Na pytania odpowiemy w ciągu tygodnia.

Chemia  – zajęcia nr 3. Procesy utleniania i redukcji. Właściwości wybranych pierwiastków bloku d i ich związków. Elektrochemia. Szereg aktywności metali.

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Na pytania odpowiemy w ciągu tygodnia.

Właściwości pierwiastków bloku D

Procesy utleniania i redukcji

Zadania

Matematyka – zajęcia nr 3, funkcja kwadratowa

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w ciągu tygodnia.

Matematyka 3 – wprowadzenie teoretyczne

Matematyka 3 – zadania poziom podstawowy

Matematyka 3 – poziom rozszerzony

Materiały do pobrania

Chemia nr 3: Procesy utleniania i redukcji. Właściwości wybranych pierwiastków bloku d i ich związków. Elektrochemia. Szereg aktywności metali.

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 3: bioróżnorodność

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka zajęcia nr 3: funkcja kwadratowa

Wpisz hasło celem pobrania materiałów