Zajęcia nr 2

  

Zajęcia nr 2 z 24 października 2020

W czasie gdy placówki edukacyjne są zamknięte uczestników kursu zapraszamy na zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładac nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 2, biologia molekularna

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Na pytania odpowiemy w ciągu tygodnia.

Chemia  – zajęcia nr 2, układ okresowy pierwiastków

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Na pytania odpowiemy w ciągu tygodnia.

Matematyka – zajęcia nr 2, funkcja liniowa, układy równań liniowych

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w w ciągu tygodnia.

Matematyka 2 – wprowadzenie teoretyczne

Matematyka 2 – zadania poziom podstawowy

Matematyka 2 – poziom rozszerzony

Materiały do pobrania

Chemia nr 2: układ okresowy pierwiastków

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 2: biologia molekularna

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka 2: funkcja liniowa, układy równań liniowych

Wpisz hasło celem pobrania materiałów