Zajęcia nr 15

  

Zajęcia nr 15 z 24 kwietnia 2021

Dzisiaj proszę najpierw przed oglądnięciem materiałów wideo pobrać arkusze z zadaniami (na dole tej strony). Proponujemy by samodzielnie rozwiązać arkusze i dopiero potem zapoznać się z rozwiązaniami,  które omawiają nasi wykładowcy. Rozwiązania są też dostępne na końcowych stronach materiałów.

Zapraszamy na kolejne zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba wpisać ręcznie (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

Biologia zajęcia nr 15.  Próbna matura.

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Chemia zajęcia nr 15. Próbna matura.

Poniżej zajęcia z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka zajęcia nr 15. Próbna matura.

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Materiały do pobrania

Chemia zajęcia nr 15. Próbna matura.

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 15.  Próbna matura.

 

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

 

Matematyka zajęcia nr 15. Próbna matura.

Wpisz hasło celem pobrania materiałów