Zajęcia nr 12

  

Zajęcia nr 12 z 27 marca 2021

Zapraszamy na kolejne zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba wpisać ręcznie (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

Biologia zajęcia nr 12.  Biologia człowieka i biologia chorób.

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Chemia zajęcia nr 12. Chemia doświadczalna i życia codziennego

Poniżej zajęcia z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka zajęcia nr 12. Stereometria.  

Poniżej zajęcia z matematyki (podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Materiały do pobrania

Chemia zajęcia nr 12. Chemia doświadczalna i życia codziennego

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 12. Biologia człowieka i biologia chorób. 

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka zajęcia nr 12. Stereometria.

Wpisz hasło celem pobrania materiałów