Zajęcia nr 14

  

Zajęcia nr 14 z 18 kwietnia 2020

Hasło do zajęć nr 14 i 15 jest inne niż do poprzednich.  Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 14, powtórka część druga

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. 

Chemia – zajęcia nr 14, powtórka chemii organicznej 

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka – zajęcia nr 14, powtórka cześć druga

Poniżej po dwie godziny zajęć z matematyki (osobno poziom podstawowy i rozszerzony). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka 14 – rozszerzenie

Matematyka 14 – podstawa

Matematyka 14 – rozszerzenie 

Matematyka 14 – podstawa

Materiały do pobrania

Chemia zajęcia nr 14: powtórzenie chemii organicznej

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 14: powtórka część druga

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka zajęcia nr 14: powtórka część druga

Wpisz hasło celem pobrania materiałów