Zajęcia nr 13

  

Zajęcia nr 13 z 4 kwietnia 2020

W czasie zamknięcia placówek oświatowych uczestników naszego kursu zapraszamy na zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładac nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 13, powtórka część pierwsza

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii (zebrane w dwie części po ponad 1.5 godziny). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w następnym  materiale wideo.

Chemia – zajęcia nr 13, powtórka chemii nieorganicznej 

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w następnym materiale wideo.

Matematyka – zajęcia nr 13, powtórka cześć pierwsza

Poniżej po dwie godziny zajęć z matematyki (poziom podstawowy umieścimy na stronie w kolejnych dniach). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w następnym materiale wideo.

Matematyka 13 – rozszerzenie

Matematyka 13 – podstawa

Matematyka 13 – rozszerzenie 

Matematyka 13 – podstawa

Materiały do pobrania

Chemia zajęcia nr 13: powtórzenie chemii nieorganicznej

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 13: powtórka część pierwsza

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka zajęcia nr 13: powtórka część pierwsza

Wpisz hasło celem pobrania materiałów