Zajęcia nr 12

  

Zajęcia nr 12 z 21 marca 2020

W czasie zamknięcia placówek oświatowych uczestników naszego kursu zapraszamy na zajęcia online.  Zajęcia i materiały dostępne za hasłem tylko dla uczestników kursu. Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładac nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 12

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w następnym  materiale wideo.

Chemia  – zajęcia nr 12

Poniżej trzy godziny zajęć z chemii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w następnym materiale wideo.

Pytania uczniów i odpowiedzi do zajęć nr 12.

Matematyka – zajęcia nr 12

Poniżej po dwie godziny zajęć z matematyki (osobno podstawa i rozszerzenie). Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania. Odpowiemy na nie w następnym materiale wideo.

Matematyka 12 – rozszerzenie

Matematyka 12 – poziom podstawowy

Matematyka 12 – rozszerzenie 

Matematyka 12 – poziom podstawowy

Materiały do pobrania

Chemia nr 12: chemia doświadczalna i życia codziennego

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów 

Biologia zajęcia nr 12: biologia człowieka i chorób.

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka 12: stereometria

Wpisz hasło celem pobrania materiałów