Zajęcia nr 15 próbna matura

  

Zajęcia nr 15 z 25 kwietnia 2020

Zanim zapoznasz się z odpowiedziami i omówieniem zadań bardzo zachęcamy by najpierw samodzielnie rozwiązać arkusze otrzymane mailem. 

Hasło do zajęć nr 14 i 15 jest inne niż do poprzednich.  Jeśli jesteś uczestnikiem kursu Medicusa i nie otrzymałeś mailem hasła to napisz: kursy@medicus.edu.pl  Na niektórych komputerach hasło trzeba ręcznie wpisać (a nie kopiować za pomocą „kopiuj” i „wklej”).  Wszystkie materiały wideo i inne będą dostępne aż do zakończenia matur. Zachęcamy jednak by nie odkładać nauki na później.

 

Biologia – zajęcia nr 15, próbna matura

Proszę wpisywać hasło celem zapoznania się z materiałami wideo. Poniżej trzy godziny zajęć z biologii. Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: biologia@medicus.edu.pl Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Chemia – zajęcia nr 15, próbna matura

Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: chemia@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka – zajęcia nr 15, próbna matura

Pytania do zajęć prosimy kierować na maila: matematyka@medicus.edu.pl  Proszę o podawanie za każdym razem numeru  zajęć i numeru zadania.

Matematyka 15 – podstawa 

Matematyka 15 – rozszerzenie

Materiały do pobrania

Chemia zajęcia nr 15: próbna matura

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Biologia zajęcia nr 15: próbna matura

Proszę wpisać hasło celem pobrania materiałów

Matematyka zajęcia nr 15: próbna matura

Wpisz hasło celem pobrania materiałów